Crash Bandicoot N.Sane Trilogy, 10 Temmuz'da Switch'te!

Crash Bandicoot N.Sane Trilogy, 10 Temmuz'da Switch'te!


9 Mart'taki Nintendo Direct'te PlayStation'ın meşhur oyun serisi Crash Bandicoot'un ilk 3 oyununu içeren Crash Bandicoot N.Sane Trilogy'nin 10 Temmuz'da Nintendo Switch için piyasaya çıkacağı duyurulmuştu. Activision'dan gelen basın bültenini aşağıda okuyabilirsiniz:

WUMPA İŞTE GELDİ! BU YAZ İÇİN CRASH BANDICOOT!

Crash Bandicoot ™ N. Sane Trilogy - # 1 PS4 ™ Tarihinde Remastered Collection Satış¹ - 10 Temmuz'da Nintendo Switch ™, Xbox One ve Steam'de.

SANTA MONICA, Kaliforniya - 9 Mart 2018 - Hayranlar, Activision Blizzard, Inc.'in (NASDAQ: ATVI) tamamına ait bir yan kuruluşu olan Activision'ın tüm büyük oyun platformlarına Crash Bandicoot ™ N. Sane Üçlemesi'ni getirerek yanıt verdi.

PlayStation® 4'te zaten mevcut olan Crash hayranları, herkesin favori marsupial'inin Nintendo Switch'e ulaşması gibi daha önce hiç olmadığı gibi ‘90'ların video oyunu simgesine sahip olabilir.

Xbox One ve Steam®, 10 Temmuz 2018'de. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy'nin yeni platformlara gelmesi, ilk kez bu üç oyunun ilk olduğunu gösteriyor: Crash Bandicoot ™, Crash Bandicoot ™ 2: Cortex Strikes Back ve Crash Bandicoot ™ 3: Warped - Nintendo, Microsoft ve PC'de oynanabilir.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy şimdi tüm yeni platformlarda ön siparişler için uygundur.

Son olarak Nintendo Direct'in bir parçası olarak duyurulduğu gibi, Nintendo Switch oyuncuları ilk üç orijinal Crash Bandicoot oyununun bir Nintendo platformuna ulaşmasıyla tarihe geçecek. Nintendo Switch ile, fanlar, hareket halindeyken ya da TV modunda oturma odalarının konforundayken Crash Bandicoot N. Sane Trilogy'den destansı zorlukları ve maceraları üstlendikçe spin yapabilir, zıplayabilir, atlayabilir ve tekrarlayabilir.

WUMP'ta daha fazla UMPH veren, 10 Temmuz’da, Xbox One X de dahil olmak üzere Microsoft'un Xbox One cihazları ailesinde orijinal üç Crash Bandicoot oyununun ilk kez gösterileceğini işaret ediyor. Son Crash Bandicoot oyunu Xbox platformu 10 yıl önceydi. Şimdi Xbox topluluğu - ellerini üçlemenin üzerine çekmek için can atıyor - yakında Crash'i tercih ettikleri konsolda deneyimleyebilecek.

Dahası, Crash Bandicoot, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy'nin Steam'de başladığında PC'de ilk çıkışını yapıyor. Steam'de Crash Bandicoot N. Sane Trilogy'nin piyasaya sürülmesi, oyuncuların, optimize edilmiş Steam Controller desteği, fare ve klavye ile oynama yeteneği gibi çeşitli kontrol seçenekleriyle oynayabilmeleri için yeni bir yol sunuyor.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy şimdi PlayStation 4'te mevcut. Hayranlar şimdi tüm yeni platformlar için Crash Bandicoot N. Sane Trilogy'yi önceden sipariş edebilir. Daha fazla bilgi için Crashbandicoot.com'a göz atın.

 

Activision ve Vicarious Visions, üçleme boyunca çeşitli şekillerde Crash mirasını onurlandırıyor. Keşfetmek için 100'den fazla seviyeleri ile, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy tamamen remastered oyun yepyeni bir aydınlatma, animasyonlar, dokular, modeller ve yeniden canlandırılan sinematik sunuyor - hepsi göz kamaştırıcı "N. Hanced Fur-K. ”Oyunun müziği, ele alabileceğiniz tüm didgeridoos, xylophones ve thumpin’ bas hatları ile aynı zamanda orijinalde görünen tanıdık ses aktörlerinin yeni kaydedilmiş diyaloğu ile doludur.

Jess Harnell, Lex Lang ve Debi Derryberry dahil olmak üzere Crash Bandicoot oyunu.

Üçlemenin yeni özellikleri arasında, Coco'nun, Crash’in akıllı ve kız kardeşinin kendi özel saldırıları ile tamamlanmış olan küçük kız kardeşi olarak oynamaları yer alıyor. Tam analog çubuk desteği, birleşik bir kaydetme sistemi ve kontrol noktası sistemi, yeni fanların klasik maceraların tadını çıkarmasını kolaylaştırırken, bu destansı üçlemede geliştirilmiş bonus seviyeleri ve zaman denemeleri en zorlu ‘Coot core!

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy hakkında daha fazla bilgi için Twitter, Facebook ve Instagram'da @CrashBandicoot'u takip edin.