Nintendo'nun Yeni Türkiye Distribütörü CD Media Olacak

Nintendo'nun Yeni Türkiye Distribütörü CD Media Olacak


CD Media, Türkiye'nin yeni Nintendo distribütörü olmaya hazırlanıyor. 2016 yılından itibaren Yunanistan ve Balkan bölgesinin Nintendo distribütörü olan CD Media, bu yıl Türkiye pazarına girecek. Şu an CD Media tarafından resmî bir açıklama yapılmadı fakat haber Yunan kaynaklar tarafından doğrulandı ve CD Media'nın Türkiye websitesi ile halka açık işletme kaydına ulaşılabiliyor.

Konuyla ilgili daha fazla bilgi almak için CD Media'ya ulaştık. CD Media konuyu yalanlamadı ve bizi Türkiye yetkilisine aktardı. Türkiye yetkilisi ile yaptığımız görüşmelerde önemli bir bilgi almamız halinde gelişmeleri sizlerle paylaşacağız.

Güncelleme: CD Media CEO'su Spiros Giamas'ın açıklamasına ulaştık: Açıklama şöyle:

"We are honored and proud to advise of our exclusive contract with NINTENDO for TURKEY...our new company CD Media Turkey based in Istanbul will soon provide Turkish Nintendo fans and consumers with all of the wonderful cutting edge Nintendo products,SWITCH,LABO,AMIBO etc and the full range of software.We will be providing Turkish language manuals,web site and technical support,all based on our current experience with Nintendo in the wider Balkan region. We are looking forward to supporting key local Turkish retail and independents with the full range of Nintendo consoles,accessories and games."

Bu açıklamaya göre Switch, Labo ve Amiibo'lar ülkemizde resmi olarak satılacak. Nortec zamanında olduğu gibi Türkçe kullanım kılavuzları, Türkçe website ve teknik destek de olacak.

Güncelleme 2: Haberimizin videosu:

 

1 yıl
Rızacan Yaşar
Fiyatlar vb. Umarım Abartı Olmaz
2 kişi beğendi