Türk yapımı Transport Company Simulator yakında Switch'te!

Türk yapımı Transport Company Simulator yakında Switch'te!


Transport Company Simulator önceki ismiyle Delivery Simulator) Gamescom fuarında Aerosoft'un Standında Tanıtılacak

Türkiye'de gelişirilen simülasyon oyunu Delivery Simulator, Nintendo Switch için de duyuruldu. Aerosoft ile anlaşılarak oyunda isim değişkliğine gidildi ve oyunun yeni ismi Transport Company Simulator oldu. Sebebi ise Delivery kelimesinin anadili ingilizce olan ülkelerde kargocu, kurye veya pizzacı gibi anlamlarda kullanılması. 

Transport Company Simulator 21-25 Ağustos tarihleri arasında Köln'de gerçekleşecek Gamescom oyun fuarında Aerosoft'un Salon 10.1 / C-031 numaralı standında tanıtılacak. Fuarda oyunun Nintendo Switch sürümü ile ilgili detaylar paylaşılacak.

Oyun Nintendo Switch için Aerosoft tarafından yayınlanacak ve kutulu olarak da marketlerde satılacak. Türkiye'deki marketlerde bulunup bulunmayacağı ise henüz belli değil. Oyun, 2018 yılının son aylarında Nintendo Switch için yayınlanacak ve konsol yayın tarihinden 2 hafta sonra da mobil platformlarda yayınlanacak. Oyunda MAN ve SCANIA araçları lisanslı olarak bulunacak.

Oyunu daha önce duymayanlar ve merak edenler oyunla ilgili bilgilere ekibin web sitesinden ulaşabilirler. www.simulagames.com

 

1-_Van_Forklift_Loading

2-_Kepce_Loading


3-_Forklift_Loading_Tandem


4-_Pickup_Rain


5-_Van_Interior-2_________

Transport Company Simulator basın sayfası:  http://simulagames.com/basin/sheet.php?p=transport_company_simulator&l=tr
Simula Games basın sayfası:  http://simulagames.com/basin/index.php?l=tr