Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan Oyunlarda İslamofobi Sitesi

Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan Oyunlarda İslamofobi Sitesi


Gençlik ve Spor Bakanlığı, oyunlardaislamofobi.com adlı bir site açtı. Daha önce bakanlığın bu konudaki duyurusunu haber yapmıştık. Ancak şimdi daha net sloganlar, daha belirgin bir anlayış ve daha vurucu bilgilendirmelerle bir websitesi olarak karşımızda. Buraya tıklayarak (http://www.oyunlardaislamofobi.com) ulaşacağınız sitede sadece Nintendo konsollarına çıkan oyunlara da yer verilmiş (Zack & Wiki - Nintendo Wii).

Sitenin girişinde şu yazılmış: "Her gün 39 milyon saat dijital oyun oynuyoruz. İslam karşıtlığının farkında mısınız?". Bakanlığımız keşke şunları içeren bir site de yapsa: "Her gün 39 milyon saat dijital oyun oynuyoruz. Bu pazarın farkında mısınız? Haydi gençler siz de yazılım öğrenin, bizim de desteğimizle birlikte dünyaya oyun satalım, ülke olarak kalkınalım ve ekonomimizi güçlendirelim!".

Kaynak: Twitter.

3 yıl
Adil Uysal
Kendi ürettikleriyle kendi değerlerini anlatamadığı için başkalarının ürettiklerini irdeleyip bakın bize hakaret ediyorlar demek acizlik. Madem onlar böyle yapıyor bizde gerçeği göstermek için üretelim demek yok.
4 kişi beğendi