Nintendocu Yılbaşında Switch Veriyor!

Nintendocu Yılbaşında Switch Veriyor!


Sitemiz 31 Aralık 2017’de bir kişiye Nintendo Switch konsolu, iki kişiye birer adet Switch oyunu, bir kişiye Zelda Starter Pack verecek! Gizala’nın sponsorluğunda gerçekleşecek etkinlikte siz de bu ödüllerden birini kazanabilirsiniz.

Katılım Şartları

  1. Aşağıdaki linki Facebook profilinizde herkese açık olarak paylaşmak: 
    http://nintendocu.com/932
  2. Paylaştığınızdan emin olmamız için yarisma@nintendocu.com adresine Facebook’taki paylaşım bağlantınızı kopyalayıp göndermek (detaylı açıklama biraz aşağıda)
  3. Facebook grubumuza katılmak: 
    https://www.facebook.com/groups/nintendocu
  4. 18 yaşını doldurmuş olmak.

Not: Facebook’taki paylaşımınızın bağlantısını email'e kopyalamak için mobildeyseniz paylaşımın sağ üstündeki üç noktaya tıklayın ve “Bağlantıyı Kopyala” yapın. Bilgisayardan girdiyseniz paylaşımdaki tarihe sağ tıklayarak bağlantıyı kopyalayabilirsiniz.

Ekstra Katılım Hakkı

Bizi Twitter’dan ve Youtube’dan takip edenler ekstra katılım hakkı elde edecekler. Gönderdiğiniz email’de Twitter ve Youtube kullanıcı adlarınızı belirtmeniz yeterlidir. Bu hakkı elde edenlerin isimleri çekiliş torbasında 2 defa geçiyormuş gibi uygulanır.
https://twitter.com/nintendocucom
https://www.youtube.com/channel/UCBxCjiEcLkHOV1jlFZkMyDg

Ödüller

1 adet Nintendo Switch Konsol

2 adet Nintendo Switch Oyunu

1 adet Zelda Switch Starter Pack

Etkinlik ve Sonuçların İlanı

Her sene yılbaşında olduğu gibi bu yılbaşında da takipçilerimizi sevindirmeye gayret ediyoruz. Bu seneki etkinliğimiz 31 Aralık 2017 saat 20.00’den sonra Facebook grubumuzda canlı yayınla gerçekleşecek:
https://www.facebook.com/groups/nintendocu

Önce çekiliş provası yapılacak, ardından gerçek katılımcıların yer aldığı çekiliş gerçekleşecek. Çekiliş bilgisayar sistemi tarafından yapılacak.

Gruptaki canlı yayını izleyemeyenler için hemen sonrasında nintendocu.com üzerinden kazananlar açıklanacaktır.

Sponsor

Etkinlik Gizala sponsorluğunda gerçekleşmektedir. Nintendo oyunu, konsolu ve aksesuarları arıyorsanız sponsorumuzun web sayfasını mutlaka ziyaret edin: https://gizala.com.tr